Auto Naprawa Paweł Gabas

Firma Auto Naprawa Paweł Gabas powstała w 1990 roku, dlatego możemy powiedzieć, że działamy w branży autogazu od samego początku. Wtedy to instalacje mieszalnikowe I generacji zasilały Fiaty 125p. Na początku oferowaliśmy szeroki zakres usług diagnostycznych oraz mechanicznych, a w miarę zdobywania popularności autogazu w Polsce systematycznie poszerzamy swoją wiedzę w tym obszarze. Instalacje LPG stały się naszym konikiem.

Dziś specjalizujemy się w montażu i serwisie instalacji gazowych takich firm, jak: AC, KME, Lovato, Landi Renzo i innych. Dzięki bogatemu doświadczeniu potrafimy optymalnie dobrać elementy składowe instalacji, tak by samochód nie tracił na mocy i żywotności, a jednocześnie cechował się niskim spalaniem mieszanki LPG. To sprawia, że nasi klienci polecają nas innym lub wracają z nowymi samochodami, które gazują, by czerpać większą radość z jazdy.

Wkrótce przedstawimy Państwu zdjęcia naszego warsztatu w Wiktorowie…

Paweł Gabas

Paweł – właściciel firmy to zapalony miłośnik autogazu. Uwielbia spoglądać na wykresy i analizować je, by jeszcze bardziej zoptymalizować skład spalanej mieszanki. Instalacje LPG poznał poraz pierwszy w 1990 roku, kiedy to pierwszy raz zakładał gaz w swoim Polonezie. Teraz ma zdecydowanie większe doświadczenie w gazowaniu samochodów.

Zapraszam do śledzenia profilu na Google Plus, gdzie będę w miarę możliwości pisał o eksploatacji instalacji LPG - +Paweł Gabas